Kontaktné údaje

Sverepec 251
Považská Bystrica
PSČ: 01701
tel.: +421-42-4321110

Vyhľadávanie

Profil spoločnosti

RD Trans

 

Vážený obchodný partner,

dovoľujem si Vám predstaviť dopravnú firmu RD TRANS, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy so zameraním hlavne na prepravy vyklápacími jazdnými súpravami. Vykonávame prepravy medzinárodného charakteru do nasledovných štátov: Česká republika, Nemecko, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Rakúsko, Taliansko, Poľsko, Maďarsko, Slovinsko a Chorvátsko.

Ďalej sa firma zaoberá predajom štrkopieskov rôznych frakcií a predajom cementu. Podnik tiež predáva pohonné hmoty (benzín, nafta), čerpacia stanica sa nachádza v objekte firmy vo Sverepci.

Pôvodná firma R&D trans zrdruženie, so sídlom vo Sverepci bola založené v roku 1990 Jozefom Ďurajkom, Jozefom Richtárikom, Jurajom Richtárikom a Milanom Richtárikom. Z tohto združenia postupom času vznikli štyri samostatné podnikateľské subjekty, z ktorých jedným je aj firma Jozef Ďurajka RD TRANS Sverepec.

Sme dopravnou firmou s vysokou kvalitou poskytovaných služieb. Kvalita našich služieb je porovnateľná s dopravnými službami vo vyspelých štátoch EÚ.

Kvalitný a pravidelne obnovovaný vozový park nám umožňuje plniť dopravné služby do štátov celej Európy. Prispieva k tomu aj kvalifikovaný a skúsený personál, ktorý predstavuje v spojení s progresívnym know-how našej firmy záruku vysokej kvality poskytovaných služieb. Naša firma vlastní 16 jazdných súprav s ťahačmi značky Renault a Scania a zamestnáva 35 pracovníkov.

Cieľom firmy RD TRANS je dosiahnúť popredné miesto v kvalite poskytovaných služieb v rámci Slovenskej Republiky.

Majiteľ firmy

 

profil spoločnosti | služby | vozidlový park | práca | mapa | referencie| kontakt
Copyright © RD-Trans 2005-2023. Všetky práva vyhradené